One Stop Hotel Deals
Hotel Deals
One Stop Flight Deals
Flight Deals
One Stop Car Hire Deals
Car Hire Deals

Six Flags Great Escape Lodge & Indoor Waterpark

Start New Search
email hotel deals Email this page   print hotel deals Print this page


en  cn  cs  cz  da  de  el  es  fr  it  ja  ko  nl  pl  pt  ru  tr  

Six Flags Great Escape Lodge & Indoor Waterpark

89 Six Flags Drive, Queensbury, Spojené státy

Six Flags Great Escape Lodge & Indoor WaterparkSix Flags Great Escape Lodge & Indoor WaterparkSix Flags Great Escape Lodge & Indoor WaterparkSix Flags Great Escape Lodge & Indoor WaterparkSix Flags Great Escape Lodge & Indoor WaterparkSix Flags Great Escape Lodge & Indoor WaterparkSix Flags Great Escape Lodge & Indoor WaterparkSix Flags Great Escape Lodge & Indoor WaterparkSix Flags Great Escape Lodge & Indoor WaterparkSix Flags Great Escape Lodge & Indoor WaterparkSix Flags Great Escape Lodge & Indoor WaterparkSix Flags Great Escape Lodge & Indoor WaterparkSix Flags Great Escape Lodge & Indoor WaterparkSix Flags Great Escape Lodge & Indoor WaterparkSix Flags Great Escape Lodge & Indoor WaterparkSix Flags Great Escape Lodge & Indoor WaterparkSix Flags Great Escape Lodge & Indoor WaterparkSix Flags Great Escape Lodge & Indoor WaterparkSix Flags Great Escape Lodge & Indoor WaterparkSix Flags Great Escape Lodge & Indoor WaterparkSix Flags Great Escape Lodge & Indoor WaterparkSix Flags Great Escape Lodge & Indoor WaterparkSix Flags Great Escape Lodge & Indoor WaterparkSix Flags Great Escape Lodge & Indoor WaterparkSix Flags Great Escape Lodge & Indoor WaterparkSix Flags Great Escape Lodge & Indoor WaterparkSix Flags Great Escape Lodge & Indoor WaterparkSix Flags Great Escape Lodge & Indoor Waterpark

Six Flags Great Escape Lodge & Indoor Waterpark

Poloha
Six Flags Great Escape Lodge & Indoor Waterpark se nachází ve městě Queensbury (v části Queensbury – Glens Falls) nedaleko pláže, v blízkosti je Zábavní park Great Escape and Splashwater Kingdom. Dalšími zajímavými místy jsou Fort William Henry a Lake George.

Charakter hotelu
V hotelu Six Flags Great Escape Lodge & Indoor Waterpark se lze stravovat v restauracích (celkem 2 restaurace). Hosté si mohou vychutnat nápoje v jednom z těchto barů: bar v blízkosti bazénu. Pokojová služba je zajištěna ve vyhrazených hodinách. K rekreaci slouží vodní park, ke kterému patří klidná řeka a skluzavka. V areálu hotelu se rovněž nachází krytý bazén, bazén pro děti, fitness centrum a vířivá vana. V rámci lázeňských služeb, které hotel v plném rozsahu poskytuje, jsou k dispozici péče o tělo, péče o obličej a salon krásy. V tomto 3hvězdičkovém hotelu je k dispozici: malé zasedací místnosti, audiovizuální vybavení a služby pro obchodníky. Ve veřejných prostorách je k dispozici bezdrátový internet zdarma. V tomto hotelu ve městě Queensbury jsou prostory pro pořádání akcí, jejichž součástí jsou možnost pořádání banketů, konferenční místnosti a taneční sál. K dispozici jsou možnost uzavření sňatku a rozšířené recepční služby. Parkování je pro hosty zdarma. V hotelu je dále k dispozici například: kavárna, dětský klub a místnost s herními automaty. Jedná se o nekuřácký hotel.

Pokoje
Vybavení 200 klimatizovaných pokojů v zařízení Six Flags Great Escape Lodge & Indoor Waterpark zahrnuje: kávovar/čajovar a otevíratelná okna. Na všech pokojích je k dispozici oddělené obývací prostory a také psací stůl a rozkládací pohovka. Ubytování zahrnuje lednička a mikrovlnná trouba. K vybavení koupelny patří vana se sprchou, toaletní stolek se zrcadlem, toaletní potřeby zdarma a vysoušeč vlasů. Zdarma bezdrátové připojení k internetu. Na každém pokoji je telefon s více linkami s hlasovou schránkou. Na pokojích je televize s touto nabídkou: prémiové kabelové kanály, konzola pro videohry a filmy za příplatek. Na pokojích je rovněž k dispozici žehlička a žehlicí prkno a hodiny s rádiem. Na vyžádání je hostům k dispozici další ručníky a ložní prádlo a buzení telefonem. Denně se provádí úklid pokojů. Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Upozornění a poplatky

Některá zařízení mohou vybírat zvláštní poplatky za vybavení či služby, i když je nevyužijete. Při přihlašování či odhlašování mohou být také účtovány správní poplatky či daně. Toto zařízení nás informovalo o výběru následujících poplatků: Turistický poplatek: 8.5 % z ceny pokoje Hotelové poplatky zahrnují: použití bazénu použití fitness centra použití sportovního vybavení káva na pokoji Parkování další zahrnuté položky Zahrnuli jsme veškeré poplatky, které nám zařízení poskytlo. Nicméně, poplatky se mohou lišit např. s ohledem na délku pobytu či zarezervovaný pokoj.

Při registraci v hotelu, provádění služeb nebo odhlašování z hotelu mohou být hostům účtovány další poplatky a zálohy.

Six Flags Great Escape Lodge & Indoor Waterpark Map & Direction

Get Directions :

Driving Walking

From:

 

To:

 
Hotels within

1KM

of ,

Find Hotels within